ART / Lithographs / Litograph in colors 11488368
nr 1148 8368
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signed and numbered 211/360, bladets mått: 54x76,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 211/360, bladets mått: 54x76
Einar Jolin, born 1890 in Stockholm, dead 1976, Swedish painter.
1500
SEK 350
Monday December 4 2017
at 20:28:22
4/12 00:48:11
300 kr
4/12 19:09:27
Einar Jolin
Read more about Einar Jolin